AKTUALNOŚCI


Zapraszam Państwa do cyklicznych odwiedzin mojej strony na której będę informować o bieżących wydarzeniach, szkoleniach i konferencjach.

Ukończenie szkolenia z dysregulacji emocjonalnej w terapii EMDR.


W dniach 13-14 czerwca po raz kolejny miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu dr Anabel Gonzalez Vazquez (lekarz psychiatra, psychoterapeutka, specjalistka w zakresie leczenia traumy złożonej). Było bardzo intensywnie i pracowicie. Do gabinetu powróciłam z nową wiedzą i energią J

Pomoc psychologiczna w czasie kryzysu epidemicznego


W związku z aktualną sytuacją w naszym kraju i docierającymi do nas informacjami na temat poświęcenia niektórych grup zawodowych w celu minimalizowania rozprzestrzeniania się epidemii, zdecydowaliśmy wraz z zespołem terapeutów FRiPP, że chcemy zaoferować im nasz czas i nasze umiejętności

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj:
http://fripp.org.pl/aktualnosci/bezplatna-pomoc-psychologiczna-on-line

Ukończenie szkolenia EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprecessing).


W związku z ciągłą potrzebą rozwoju i coraz większą ilością pacjentów z głębokimi urazami, rok 2020 będzie dla mnie silnie związany z nabywaniem nowej wiedzy i umiejętności. Ukończenie pierwszego szkolenia EMDR jest wstępem do mojej dalszej pracy. Od teraz jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

Więcej o EMDR można przeczytać pod poniższym linkiem:
https://emdr.org.pl/

Kolejny rok mediowania za mną


Każda podpisana ugoda, to wielka radość i nadzieja na lepszą przyszłość dla stron. Dziękuję za zaufanie.

Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa - "Życiodajna śmierć - pamięci Kübler-Ross"


Jak co roku, tak i w tym nie mogło mnie zabraknąć w Białymstoku. Konferencja jest okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, podnoszenia jakości swojej pracy.

Podlaskie Hospicjum Dziecięce - podziękowania


W tym roku miałam przyjemność przeprowadzenia szkolenia dla nauczycieli z zakresu psychologicznych aspektów dziecka w sytuacji straty.

Cieszy mnie każde spotkanie i możliwość wspierania ludzi, którzy wspierają innych.

Spotkanie wsparciowe dla kobiet po stracie dziecka w Lublińcu


"Serce matki przesiąknięte tęsknotą.
Nadmiar łez co jakiś czas spływa…
Samotność w tym bólu codzienna
I okrutne słowa: „tak czasem bywa”"
(K.Konczelska)

Utrata dziecka jest jednym z najtrudniejszych doświadczeń w życiu człowieka. Wielu rodziców czuje swoją bezradność, złość a przede wszystkim ogrom bólu, z którym ciężko jest im żyć. Doskwiera im samotność oraz pustka. Bez względu na wiek dziecka w chwili śmierci, strata dla rodziców jest największa, najboleśniejsza. Szczególnie dla matek. Nie możemy życia dziecka przywrócić ani odmienić jego losu. Ale możemy zaoferować nasze wsparcie, spotkanie z psychologiem - matką po stracie - spotkanie z innymi mamami, które doświadczają podobnych trudności.

Zachęcamy mamy po stratach dzieci bez względu na ich wiek w chwili śmierci, te, które są na początku tej drogi i te, u których minął już jakiś czas. Wszystkie, które czują potrzebę rozmowy, spotkania z innymi kobietami.

Serdecznie zapraszam, szczegóły: https://www.facebook.com/events/325735971381637/?ti=ia

Mamy sposoby


Szanowni Państwo,

zapraszam do obejrzenia programu „Mamy sposoby”, w którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat związany z tzw. „buntem dwulatka”. Obejrzyj film

Oczywiście ograniczenia czasowe programu sprawiły, że wiele kwestii jest tylko zasygnalizowanych, a część, bardzo ważnych, nawet nie mogła zostać poruszona. Jeżeli ktoś poczuje się zainspirowany lub będzie miał potrzebę uzyskania indywidualnej pomocy czy wsparcia, gorąco zapraszam na konsultację.

Do zobaczenia!