AKTUALNOŚCI


Zapraszam Państwa do cyklicznych odwiedzin mojej strony na której będę informować o bieżących wydarzeniach, szkoleniach i konferencjach.

Rozwój własny


Od 2021 roku jestem uczestniczką całościowego, czteroletniego kursu psychoterapii oraz kursu psychodramy w Śląskiej Szkole Psychoterapii atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Kurs jest współorganizowany przez Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów, Polski Instytut Psychodramy i Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia "Dąbrówka". Pracuję intensywnie nad rozwijaniem swoich umiejętności i poszerzaniem wiedzy niezbędnej do bardziej kompleksowego pomagania pacjentom.

Rekomendacja


Od wielu lat stale podnoszę swoje kwalifikacje. Szkolę się, rozwijam, szukam sprawdzonych metod terapeutycznych, które skutecznie pomogą moim pacjentom. Z radością więc informuję, iż od tego roku jestem rekomendowanym terapeutą EMDR.

Oznacza to wyższą jakość usług dla Państwa.
https://emdr.org.pl/terapeuci/

Sesje Online


W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną zachęcam osoby potrzebujące wsparcia/pomocy psychologicznej/terapii do skorzystania z pomocy w bezpiecznej formie sesji online.

Zazwyczaj problemy i cierpienie narastają właśnie wtedy, gdy człowiek jest odizolowany od świata, doświadcza samotności czy różnych strat. Możliwość skorzystania z pomocy w formie online może stać się dla wielu osób jedynym możliwym i realnym źródłem pomocy. Każdego, kto ma pytania czy wątpliwości w tej sprawie, zachęcam do kontaktu.

Ukończenie szkolenia z dysregulacji emocjonalnej w terapii EMDR.


W dniach 13-14 czerwca po raz kolejny miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu dr Anabel Gonzalez Vazquez (lekarz psychiatra, psychoterapeutka, specjalistka w zakresie leczenia traumy złożonej). Było bardzo intensywnie i pracowicie. Do gabinetu powróciłam z nową wiedzą i energią J

Pomoc psychologiczna w czasie kryzysu epidemicznego


W związku z aktualną sytuacją w naszym kraju i docierającymi do nas informacjami na temat poświęcenia niektórych grup zawodowych w celu minimalizowania rozprzestrzeniania się epidemii, zdecydowaliśmy wraz z zespołem terapeutów FRiPP, że chcemy zaoferować im nasz czas i nasze umiejętności

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj:
http://fripp.org.pl/aktualnosci/bezplatna-pomoc-psychologiczna-on-line

Ukończenie szkolenia EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprecessing).


W związku z ciągłą potrzebą rozwoju i coraz większą ilością pacjentów z głębokimi urazami, rok 2020 będzie dla mnie silnie związany z nabywaniem nowej wiedzy i umiejętności. Ukończenie pierwszego szkolenia EMDR jest wstępem do mojej dalszej pracy. Od teraz jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

Więcej o EMDR można przeczytać pod poniższym linkiem:
https://emdr.org.pl/

Kolejny rok mediowania za mną


Każda podpisana ugoda, to wielka radość i nadzieja na lepszą przyszłość dla stron. Dziękuję za zaufanie.

Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa - "Życiodajna śmierć - pamięci Kübler-Ross"


Jak co roku, tak i w tym nie mogło mnie zabraknąć w Białymstoku. Konferencja jest okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, podnoszenia jakości swojej pracy.