AKTUALNOŚCI


Zapraszam Państwa do cyklicznych odwiedzin mojej strony na której będę informować o bieżących wydarzeniach, szkoleniach i konferencjach.

Mamy sposoby


Szanowni Państwo,

zapraszam do obejrzenia programu „Mamy sposoby”, w którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat związany z tzw. „buntem dwulatka”. Obejrzyj film

Oczywiście ograniczenia czasowe programu sprawiły, że wiele kwestii jest tylko zasygnalizowanych, a część, bardzo ważnych, nawet nie mogła zostać poruszona. Jeżeli ktoś poczuje się zainspirowany lub będzie miał potrzebę uzyskania indywidualnej pomocy czy wsparcia, gorąco zapraszam na konsultację.

Do zobaczenia!

Dzień Dziecka Utraconego


Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Utraconego, wraz z Fundacją Rozwoju i Promocji Psychoterapii zapraszam rodziców po stracie dziecka na bezpłatne spotkanie z psychologiem.

Wiem jak trudne są dla Was nadchodzące miesiące.
Dzień Dziecka Utraconego, Wszystkich Świętych, Święta Bożego Narodzenia…

Dlatego z całego serca zapraszam na spotkanie, podczas którego będą mogli Państwo porozmawiać o swoim bólu, dziecku czy o swoich potrzebach.

Spotkania indywidualne odbędą się w poniedziałek 15.10.2018 r., w Dzień Dziecka Utraconego, w Fundacji Rozwoju i Promocji Psychoterapii, (Zabrze, ul. Wiktora Brysza 8).

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny w celu umówienia godziny spotkania.

Zapraszam także pary po stracie.

Do zobaczenia,
Katarzyna Konczelska
tel. 606-313-066

Tradycja a nowoczesność


Wreszcie, po tylu miesiącach, dotarła. Prosto z drukarni. I mam w tym swój skromny udział. Czekam na kolejne publikacje

Psychologia w Praktyce


Drodzy Państwo,

z nieskrywaną radością informuję, iż nawiązałam współpracę z czasopismem "Psychologia w Praktyce". Pisząc artykuły będę miała możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi specjalistami.

Porozmawiajmy o śmierci dziecka – Zaproszenie do spotkania.


Nazywam się Katarzyna Konczelska. Jestem magistrem psychologii, doktorantką Uniwersytetu SWPS, na kierunku psychologia.

Strata dziecka budzi wiele kontrowersji. Otoczenie unika rozmowy lub szuka słów pocieszenia, które bywają raniące. Czasami bliscy znikają na kilka miesięcy czy lat, odzywając się po czasie jak gdyby nigdy nic. Czasami ból jest tak wielki, że nie mija wraz z upływającym czasem. Zdarza się również, że paradoksalnie poprzez największe z możliwych cierpień pojawia się nowa siła, nowa jakość życia.

Czytaj całość

Rozmowa z redakcją poronilam.pl


Zachęcam do lektury wywiadu udzielonego portalowi Poronilam.pl. Rozmawiamy m.in. o korzyściach pomocy psychologicznej po stracie dziecka, a także problemach, z jakimi muszą sobie wtedy radzić rodzice i inni członkowie rodziny.

Czytaj całość

Spotkanie wsparciowe - Dzień Dziecka Utraconego


Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Utraconego, Fundacja Rozwoju i Promocji Psychoterapii zaprasza na ciepłe, pełne wspomnień i wzruszeń spotkanie wsparciowe dla rodziców po stracie dziecka.

Wiemy jak trudne są dla Was nadchodzące miesiące. Dzień Dziecka Utraconego, Wszystkich Świętych, grudzień… Wiemy, że poczucie niesprawiedliwości i wszechogarniającej pustki w tym czasie wzrasta. Proponujemy Wam spotkanie z innymi rodzicami, którzy doświadczają podobnych uczuć. Czytaj więcej

Konferencja w Elblągu