Dzień Dziecka Utraconego


Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Utraconego, Fundacja Rozwoju i Promocji Psychoterapii zaprasza na ciepłe, pełne wspomnień i wzruszeń spotkanie wsparciowe dla rodziców po stracie dziecka.

Drodzy Rodzice. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Utraconego, Fundacja Rozwoju i Promocji Psychoterapii zaprasza na ciepłe, pełne wspomnień i wzruszeń spotkanie wsparciowe dla rodziców po stracie dziecka.

Wiemy jak trudne są dla Was nadchodzące miesiące. Dzień Dziecka Utraconego, Wszystkich Świętych, grudzień… Wiemy, że poczucie niesprawiedliwości i wszechogarniającej pustki w tym czasie wzrasta. Proponujemy Wam spotkanie z innymi rodzicami, którzy doświadczają podobnych uczuć. Spotkanie wsparciowe jest okazją, by podzielić się smutkiem, spotkać osoby z okolicy o podobnych doświadczeniach. Będzie to również okazja, by powspominać swoje dziecko wśród tych, którzy potrafią i chcą słuchać.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 13 października, w godzinach 17:00-19:30,
w Fundacji Rozwoju i Promocji Psychoterapii, Zabrze, ul. Wiktora Brysza 8.

Osoby moderujące spotkanie:
mgr Katarzyna Konczelska - psycholog, terapeuta, mediator, posiadający kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie m.in. z zakresu interwencji kryzysowej, prowadzenia grup wsparcia dla rodziców po śmierci dziecka (także po stracie dorosłego dziecka ) czy pracy z osobami w kryzysie. Żałobą po stracie dziecka i potraumatycznym wzrostem zajmuje się także naukowo.

mgr Katarzyna Włoch-Hyla - psychoterapeuta. Ukończyła całościowy kurs z psychoterapii, obecnie kształci się w zakresie analizy jungowskiej. Prowadziła konsultacje, grupy wsparcia dla rodziców po stracie oraz szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej w tym temacie. Pracowała z pacjentami w terminalnym stadium choroby nowotworowej i ich rodzinami, również z dziećmi w żałobie.

Chętne osoby zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: info@fripp.org.pl

Ilość miejsc ograniczona!

Spotkanie jest BEZPŁATNE!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!